Mimořádná nabídka PC her! -
Listopad 2007

Bleskovka

16. listopadu 2007 v 20:36 | Very
Doplň text:
Tenhle kůň se jmenuje ........... . Jeho majitelkou je ......... . Má (barva) ........ hřívu a tělo .......... .Věnuje se (sport) ............ .Hraji s ním v ........ epizodě.
(Má/nemá) ......... podkovy.
Výhra:Společný diplom se všemi koníky ze starshine
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://adarbo2.bbmedia.cz/please/showit/748/1/1/6/?typkodu=js&_idplan=24292"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Chatík o koňských hrách....:-)

8. listopadu 2007 v 20:21 | Simonkaa12
Zde budete moci chatovat s uživateli o koňských hrách...o ničem jiném !!! Nechci tu vidět reklamy na blogy a podobně....prostě vše co se týká koňských her...:-)

Pokud nechcete čekat,až Vám někdo odpoví na váš komentář,můžete jít do CHATU a říct si to on-line!..:)

CHAT