Mimořádná nabídka PC her! -
Únor 2011

SWIRALL

26. února 2011 v 19:40 | Simonkaa12 |  Virtuálky
VIRTUÁLNÍ PSÍ KLUB SWIRALL

Horsez 2 - Vzhůru do sedel

26. února 2011 v 16:46 | Simonkaa12 |  Hry ke stažení
POZOR!!! Tato hra je plná! Není to demoverze..

Na co si kupovat drahou hru Horsez 2,když si jí můžete stáhnout zdarma? Držte se mého obrázkového návodu a určitě to zvládnete;)Neměly by se vám stáhnout žádné viry ani nic podobného.Pokud ano,není to moje vina,za nic neručím!

Pár info :)

24. února 2011 v 19:34 | Simonkaa12 |  Nástěnka

Ahoj bando!


Po delší době jsem zpět i s novým článkem a pár informacemi pro vás :)

V první řadě se chci omluvit,že jsem byla delší dobu plně neaktivní a neodpovídala jsem na vaše prosby a dotazy jako to dělám vždycky. Důvod je prostý: nedostatek času.. dalším důvodem je také to,že jsem na blog neměla vůbec náladu :/ No, snad to znáte..

Teď jsem ale zase zpět,ikdyž nevím,na jak dlouho než budu psát další omluvný článek :D Důvody mé neaktivity jsou zatím vyřešeny, nálada na blog se vrátila a navíc,tento týden máme jarňáky :)

Takže.. Průběžně budu přispívat do nové rubriky VIRTUÁLKY,takže se máte na co těšit. Dále mám v plánu přidat pár nových her ke stažení,ale nejsem stroj,takže pochopte,že to nebude hned ;)
Dneska jsem konečně projela všechny nové komentáře od doby mé neaktivity a odpověděla na ně. Některé komentáře mě již vážně unavují.. Myslím tím výlevy vzteku nebo nadávek na můj účet.

Rozhodla jsem se,že vám do tohoto článku napíšu odpověď na valnou většinu ze všech dotazů:

JAK SE FOTÍ OBRÁZKY VE HŘE?

Už jednou jsem na blog psala návod,ale protože jsem ho asi dala do nevhodné rubriky,všiml si ho málokdo. Proto vám sem dám tedy odkaz na podrobný návod,jak fotit obrázky ve hře:
(no skvělé,kvůli pitomému předělanému blogu nejdou vložit ani odkazy..Fakt nechápu,co pořád vymýšlejí.. :/ Poděkujte týmu blog.cz ,že vám sem nemůžu dát ani přímý odkaz!! :! Takže bohužel bez odkazu)
http://konicekk.blog.cz/1003/jak-se-foti-ve-hre

KDE STÁHNU HRY JAKO STAR STABLE A PODOBNĚ?

Pořád se setkávám s komentářema,kde stáhnout danou hru. Takže zaprvé. Než se zeptáte,koukněte se do rubriky HRY - HRY KE STAŽENÍ. Třeba tam požadovanou hru najdete ;) A zadruhé.. Skuste požadovanou hru zadat na ulož.to . Je tam takových užitečných věcí a her ke stáhnutí,že by jste se nestačili divit :)

Tak.. To je asi všechno,co jsem vám chtěla zdělit. Kdo se článkem prokousal až sem,klobouk dolů :) Jenom mě hrozně štve ten nový editor na psaní článků.. Sice pěkný vzhled,ale díky tomu mi celý blog blbne a navíc,nejdou vložit ani odkazy! Takže totální nespokojenost.. A myslím,že nejsem sama :(

Je čas se rozloučit,stejně už nevím,co bych měla psát dál. Jenom asi to,že vám chci poděkovat za to,že můj blog stále navštěvujete,píšete komentáře a podporujete mě. Vy jste jediný důvod,který tento blog drží nad vodou:) DĚKUJI !!